Crystalex

Crystalex jedním z předních světových výrobců užitkového skla, s dominantním postavením ve výrobě krystalinu. Jeho brilance, transparentnost i mechanická odolnost je zákazníky vysoce ceněna. Pro výrobu skla bez příměsi sloučenin olova používá kvalitní křemenný písek. Své výrobky na světové trhy dodává pod značkou Bohemia Crystal.  Rozmanitost výrobních kapacit dokládá jak základní závod v Novém Boru, tak i menší moravská sklárna Karolinka, založená v 19. století.  Nedekorované sklo je samozřejmě vhodné pro mytí v myčkách. Veškeré použité suroviny pocházejí z místních zdrojů, výjimku tvoří některé dekorační materiály, které mají svůj původ v jiných zemích EU. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Na světových trzích Crystalex slaví úspěch s širokou škálou dekorovaného skla. Mezi nejrozšířenější dekorační techniky patří diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt nebo sítotisk. 

  • bohemia-crystal logo
9 položek celkem
V014
Tip
43 Kč

Klasická sklenička na vodu, limonádu, džus s vypískovaným textem, logem apod. vždy podle Vašich představ! ;)  

Kód: V014
barline 280
Novinka
45 Kč

Sklenička na whisky a rum z čirého bezolovnatého foukaného křišťálového skla Sparkl s pískovaným motivem přesně podle Vašeho přání! ;)  

Kód: V032
Crystalex SANDRA 290
45 Kč

Sklenička na whisky a rum z čirého bezolovnatého foukaného křišťálového skla s pískovaným motivem přesně podle Vašeho přání! ;)  

Kód: V021
V015
49 Kč

Trio sklenička je vhodná na vodu, limonádu, džus apod. a společně s pískovaným motivem dle Vašeho přání vznikne jedinečná a originální sklenička ze které bude radost pít! ;)...

Kód: V015
V003
59 Kč

Klasická sklenice na pivo na kterou trvale vypískujeme různé nápisy a jiné motivy dle Vašeho přání! ;)    

Kód: V003
V008
Tip
65 Kč

Elegantní sklenice na sekt či šumivé víno perfektní pro výrobu maturitních a svatebních skleniček! ;) Na tuto skleničku vypískujeme nápis, logo, obrázek přesně podle Vašich...

Kód: V008
V010
69 Kč

Sklenička na červené i bílé víno s mírně netypickým tvarem vyrobena z čirého bezolovnatého křišťálového skla perfektní pro pískování nápisů a motivů.    

Kód: V010
V002
Tip
75 Kč

Pivní sklenička na stopce z foukaného bezolovnatého křišťálového skla s pískováním jakéhokoliv textu a motivu dle Vašich představ! ;)

Kód: V002
Crystalex Karafa 1,25 l
159 Kč

Elegantní skleněná karafa na víno s pískovaným motivem či textem dle Vašeho přání

Kód: V020

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

NajduZboží.cz