Crystalex sklenice na whisky SANDRA 290 ml k pískování

Kód: V021
45 Kč
Skladem

Sklenička na whisky a rum z čirého bezolovnatého foukaného křišťálového skla s pískovaným motivem přesně podle Vašeho přání! ;)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Sklenička na whisky a rum  z čirého bezolovnatého foukaného křišťálového skla.

Sklenička je charakteristická moderním zpracování klasického polouzavřeného tulipánu.

Sklenice jsou vhodné do myčky.

Tuto skleničku trvale ozdobíme přesně podle Vašeho přání! Chcete na ní mít originální nápis či obrázek? Není problém! ;)

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleničky na whisky a rum
Hmotnost: 0,18 kg
Objem: 290 ml
Průměr: 89 mm
Výška: 89 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Crystalex jedním z předních světových výrobců užitkového skla, s dominantním postavením ve výrobě krystalinu. Jeho brilance, transparentnost i mechanická odolnost je zákazníky vysoce ceněna. Pro výrobu skla bez příměsi sloučenin olova používá kvalitní křemenný písek. Své výrobky na světové trhy dodává pod značkou Bohemia Crystal.  Rozmanitost výrobních kapacit dokládá jak základní závod v Novém Boru, tak i menší moravská sklárna Karolinka, založená v 19. století.  Nedekorované sklo je samozřejmě vhodné pro mytí v myčkách. Veškeré použité suroviny pocházejí z místních zdrojů, výjimku tvoří některé dekorační materiály, které mají svůj původ v jiných zemích EU. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Na světových trzích Crystalex slaví úspěch s širokou škálou dekorovaného skla. Mezi nejrozšířenější dekorační techniky patří diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt nebo sítotisk. 

  • bohemia-crystal logo
NajduZboží.cz