Vlastní motiv velikost ''S''

Kód: V102
159 Kč
na zakázku

Pískování vlastního motivu velikost ''S'' do rozměru 3x3cm (9cm2). Cena je uvedena pouze za pískování Vámi dodaného motivu.

Grafický náhled k odsouhlasení ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypískujeme pro Vás na Vámi zvolený produkt motiv, logo do rozměru 3x3cm (9cm2). Motiv či logo nám zašlete po odeslání objednávky společně s číslem objednávky na vypiskuju@email.cz. Ve zprávě uveďte kde na produktu si přejete motiv či logo mít vypískované a zhruba jak velké by mělo být.

Logo, motiv či obrázek zasílejte ideálně ve vektorovém(křivkovém) formátu!! Mělo by to být jednobarevné(černé). Pokud nám zašlete motiv v rastrovém formátu jako např. .JPG, měl by tento obrázek být černobílý a né moc složitý a detailní. I pískování má své limity.

Následně po provedení objednávky a dodání potřebného motivu Vám co nejdříve zašleme na email grafický návrh k odsouhlasení. Po odsouhlasení se objednávka stává závaznou a není možné ji již zrušit!!

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 24.3.2024
Objednané dvě šampusky s logem traktoru pro vnuka k jeho svatbě, můžeme jen doporučit VYPISKUJ, jsou skvělí
JK Avatar autora Jan Kümmel (Administrátor) 26.3.2024
Moc děkuji za krásná hodnotící slova!
5
DP Avatar autora | 31.3.2023
Moc děkuji za úžasnou, neskutečně rychlou a hlavně moc krásně provedenou zakázku. Sklenice máme jako dárek, ale rozhodně jsme nenakupovali zde naposled. Opravdu mohu jen doporučit. Komunikace, rychlost komunikace a rychlost dopravy. Doporučuji všem.
JK Avatar autora Jan Kümmel (Administrátor) 28.7.2023
Moc děkuji za tak krásná kladná hodnotící slova! Děkuji!
5
D Avatar autora | 18.12.2021
Máme vytvořené pískování na skleničky na rum. Obrázek se moc povedl. Reakce e-shopu byla rychlá a bezproblémová i v první polovině prosince.
JK Avatar autora Jan Kümmel (Administrátor) 26.12.2021
Moc děkuji za hezká slova!
NajduZboží.cz