Crystalex sklenice na sekt ANGELA 190 ml k pískování

Kód: V008
65 Kč
Skladem

Elegantní sklenice na sekt či šumivé víno perfektní pro výrobu maturitních a svatebních skleniček! ;) Na tuto skleničku vypískujeme nápis, logo, obrázek přesně podle Vašich představ a požadavků!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Velmi vhodná na tvorbu maturitních či svatebních skleniček.

Elegantní sklenice na sekt či šumivé víno vyrobena z českého foukaného bezolovnatého křišťálového skla s luxusně tvarovanou nožkou s polootevřeným ústním kalíškem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na sekt a šampaňské
Hmotnost: 0,25 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 190 ml
Průměr: 69 mm
Výška: 248 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Crystalex jedním z předních světových výrobců užitkového skla, s dominantním postavením ve výrobě krystalinu. Jeho brilance, transparentnost i mechanická odolnost je zákazníky vysoce ceněna. Pro výrobu skla bez příměsi sloučenin olova používá kvalitní křemenný písek. Své výrobky na světové trhy dodává pod značkou Bohemia Crystal.  Rozmanitost výrobních kapacit dokládá jak základní závod v Novém Boru, tak i menší moravská sklárna Karolinka, založená v 19. století.  Nedekorované sklo je samozřejmě vhodné pro mytí v myčkách. Veškeré použité suroviny pocházejí z místních zdrojů, výjimku tvoří některé dekorační materiály, které mají svůj původ v jiných zemích EU. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Na světových trzích Crystalex slaví úspěch s širokou škálou dekorovaného skla. Mezi nejrozšířenější dekorační techniky patří diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt nebo sítotisk. 

  • bohemia-crystal logo
NajduZboží.cz