Crystalex sklenice na víno SANDRA 350 ml k pískování

Kód: V010
69 Kč
Skladem

Sklenička na červené i bílé víno s mírně netypickým tvarem vyrobena z čirého bezolovnatého křišťálového skla perfektní pro pískování nápisů a motivů.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Sklenička na červené i bílé víno s mírně netypickým tvarem vyrobena z čirého bezolovnatého křišťálového skla.

Sklenička ideální pro tvorbu svatebních skleniček se svatebními motivy. Na tuto sklenici nesmazatelně vypískujeme nápis, obrázek, logo tak jak si budete přát! ;)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na víno
Hmotnost: 0,24 kg
Objem: 350 ml
Průměr: 79 mm
Výška: 224 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Crystalex jedním z předních světových výrobců užitkového skla, s dominantním postavením ve výrobě krystalinu. Jeho brilance, transparentnost i mechanická odolnost je zákazníky vysoce ceněna. Pro výrobu skla bez příměsi sloučenin olova používá kvalitní křemenný písek. Své výrobky na světové trhy dodává pod značkou Bohemia Crystal.  Rozmanitost výrobních kapacit dokládá jak základní závod v Novém Boru, tak i menší moravská sklárna Karolinka, založená v 19. století.  Nedekorované sklo je samozřejmě vhodné pro mytí v myčkách. Veškeré použité suroviny pocházejí z místních zdrojů, výjimku tvoří některé dekorační materiály, které mají svůj původ v jiných zemích EU. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Na světových trzích Crystalex slaví úspěch s širokou škálou dekorovaného skla. Mezi nejrozšířenější dekorační techniky patří diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt nebo sítotisk. 

  • bohemia-crystal logo
NajduZboží.cz