Crystalex sklenice na pivo BAR 380 ml na stopce k pískování

Kód: V002
75 Kč
Skladem

Pivní sklenička na stopce z foukaného bezolovnatého křišťálového skla s pískováním jakéhokoliv textu a motivu dle Vašich představ! ;)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Pivní sklenička na stopce z foukaného bezolovnatého křišťálového skla ze které vytvoříme jedinečnou a nepřehlédnutelnou skleničku na pivo! Navrhněte text či logo které by jste na skleničku chteli umístit a my se o to postaráme! ;)

Doplňkové parametry

Kategorie: Na stopce
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 380 ml
Průměr: 66 mm
Výška: 175 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Crystalex jedním z předních světových výrobců užitkového skla, s dominantním postavením ve výrobě krystalinu. Jeho brilance, transparentnost i mechanická odolnost je zákazníky vysoce ceněna. Pro výrobu skla bez příměsi sloučenin olova používá kvalitní křemenný písek. Své výrobky na světové trhy dodává pod značkou Bohemia Crystal.  Rozmanitost výrobních kapacit dokládá jak základní závod v Novém Boru, tak i menší moravská sklárna Karolinka, založená v 19. století.  Nedekorované sklo je samozřejmě vhodné pro mytí v myčkách. Veškeré použité suroviny pocházejí z místních zdrojů, výjimku tvoří některé dekorační materiály, které mají svůj původ v jiných zemích EU. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Na světových trzích Crystalex slaví úspěch s širokou škálou dekorovaného skla. Mezi nejrozšířenější dekorační techniky patří diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt nebo sítotisk. 

  • bohemia-crystal logo
NajduZboží.cz