Crystalex sklenička na limonádu TRIO 300 ml k pískování

Kód: V015
49 Kč
Skladem

Trio sklenička je vhodná na vodu, limonádu, džus apod. a společně s pískovaným motivem dle Vašeho přání vznikne jedinečná a originální sklenička ze které bude radost pít! ;)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Trio sklenička vyniká především svým originálně tvarovaným masivním dnem, je vhodná na vodu, limonádu, džus apod. . Slenička je po celém obvodu hladká bez jakýchkoliv spojů(švů) a je vyrobena z foukaného bezolovnatého křišťálového skla, které je pro běžné užívání velmi odolné a vhodné.

Na tuto skleničku vypískujme cokoliv si budete přát! Může to být jakýkoliv text, obrázek, logo či dokonce fotografie! ;) Vždy přesně podle Vašich představ a požadavků! ;)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na limo
Hmotnost: 0,29 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 300 ml
Průměr: 64 mm
Výška: 146 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Crystalex jedním z předních světových výrobců užitkového skla, s dominantním postavením ve výrobě krystalinu. Jeho brilance, transparentnost i mechanická odolnost je zákazníky vysoce ceněna. Pro výrobu skla bez příměsi sloučenin olova používá kvalitní křemenný písek. Své výrobky na světové trhy dodává pod značkou Bohemia Crystal.  Rozmanitost výrobních kapacit dokládá jak základní závod v Novém Boru, tak i menší moravská sklárna Karolinka, založená v 19. století.  Nedekorované sklo je samozřejmě vhodné pro mytí v myčkách. Veškeré použité suroviny pocházejí z místních zdrojů, výjimku tvoří některé dekorační materiály, které mají svůj původ v jiných zemích EU. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Na světových trzích Crystalex slaví úspěch s širokou škálou dekorovaného skla. Mezi nejrozšířenější dekorační techniky patří diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt nebo sítotisk. 

  • bohemia-crystal logo
NajduZboží.cz