BANQUET

Banquet

Značka BANQUET představuje kompletní sortiment domácích potřeb, keramiky, užitkového skla a porcelánu.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit značku domácích potřeb BANQUET, která představuje kompletní sortiment pro přípravu jídel a nápojů, stolování, skladování surovin i hotových jídel. V nabídce najdete více než 2000 produktů a svoji nabídku značka BANQUET neustále rozšiřuje o nové výrobky. Prakticky každý rok přináší na trh více než 500 novinek.

 Značka BANQUET představuje dlouhodobé zkušenosti v oboru s širokou nabídkou designů, respektuje požadavky zákazníků na kvalitu a funkčnost výrobků, inspiruje, je praktická a jednoduše přináší radost do Vaší kuchyně. Popularitu značky BANQUET u našich zákazníků dosvědčuje prodej výrobků ve více než 20 zemích Evropy i mimo ni. Naše výrobky dnes již používají miliony spokojených zákazníků.

 Dlouhodobým cílem značky BANQUET je nadále rozšiřovat svůj sortiment a nabízet kvalitní produkty do kuchyně za příznivé ceny. Abychom se co nejvíce přiblížili našim zákazníkům, neustále rozšiřujeme distribuční síť našich obchodních partnerů a zlepšujeme dostupnost produktů BANQUET.

4 položek celkem
V018
89 Kč

Hrnek v matné bordó barvě o objemu 350 ml je vyrobený z keramiky ideální na pískování různých motivů podle Vašich představ :)

Kód: V018
V016
89 Kč

Hrnek v matné černé barvě o objemu 350 ml je vyrobený z keramiky perfektní pro kontrastní pískování různých nápisů a obrázků ;)

Kód: V016
V017
89 Kč

Hrnek v matné měděné barvě o objemu 350 ml je vyrobený z keramiky velmi vhodný pro pískování různých motivů a nápisů.

Kód: V017
V019
89 Kč

Hrnek v matné šeříkové barvě o objemu 350 ml je vyrobený z keramiky pro pískování nejrůznějších textů a obrázků dle Vašich představ ;)

Kód: V019

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

NajduZboží.cz