Crystalite sklenice na sekt COLIBRI 220 ml k pískování

Kód: V009
44 Kč
Skladem

Klasická sklenice na sekt či podobné nápoje s tvarem polouzavřeného tulipánu postaveném na vyšší nožce. Perfektní pro tvorbu maturitních a svatebních skleniček! 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Klasická sklenice na sekt či podobné nápoje s tvarem polouzavřeného tulipánu postaveném na vyšší nožce. Sklenička pochází od českého výrobce Crystalite Bohemia a je vyrobena z bezolovnatého křišťálového skla s příměsí titanu(je pevnější a odolnější proti poškrábání a rozbití)

Na tuto sklenici trvale vypískujeme nápis, obrázek, logo a to přesně podle Vašich představ a požadavků ;)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na sekt a šampaňské
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 220 ml
Průměr: 65 mm
Výška: 240 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Společnost Crystalite Bohemia je největším producentem domácího užitkového a dárkového skla v České republice.  Za rok vyrobí 22,5 milionu kusů skleněných produktů. Z toho 15,6 milionu je nápojového skla. Zbytek je dárkové sklo, tedy vázy, dózy, mísy, talíře, svícny a podobně. Podnik vlastní dvě sklárny. Takzvanou velkou s automatickou výrobou ve Světlé nad Sázavou a „malou“ v obci Květná, kde se tvoří ručně foukané sklo. Od roku 2007 netaví olovnaté sklo, ale pouze speciální sklo crystallin bez jakéhokoli podílu olova. Jde o speciální druh skla, jehož optické vlastnosti jsou nejméně stejné jako u olovnatého křišťálu. Kvalita skla byla zachována, ale jeho výroba je šetrnější k životnímu prostředí. Mezi designové návrháře, kteří navrhují designové řady pro Crystalite patří například Michal Froněk, Rony Plesl nebo Bára Škorpilová.crystalite bohemia
NajduZboží.cz