Crystalite sklenice na víno SYLVIA 450 ml k pískování

Kód: V013
48 Kč
Skladem

Typická sklenice na červené víno s tvarem kalíšku polouzavřeného tulipánu ideální pro pískování nejrůznějších nápisů, obrázků či dokonce fotografií ;)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Typická sklenice na červené víno s tvarem kalíšku polouzavřeného tulipánu, vyrobena z bezolovnatého křišťálového skla s příměsí titanu, který dodává skleničce větší odolnost proti poškrábání a rozbití.

Perfektní pro tvorbu originálních svatebních skleniček! Z této obyčejné skleničky na víno uděláme neobyčejnou a jedinečnou! Navrhnětě nápis, logo, obrázek a my se o přenesení na sklo postaráme! ;)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na víno
Hmotnost: 0,22 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 450 ml
Průměr: 65 mm
Výška: 210 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Společnost Crystalite Bohemia je největším producentem domácího užitkového a dárkového skla v České republice.  Za rok vyrobí 22,5 milionu kusů skleněných produktů. Z toho 15,6 milionu je nápojového skla. Zbytek je dárkové sklo, tedy vázy, dózy, mísy, talíře, svícny a podobně. Podnik vlastní dvě sklárny. Takzvanou velkou s automatickou výrobou ve Světlé nad Sázavou a „malou“ v obci Květná, kde se tvoří ručně foukané sklo. Od roku 2007 netaví olovnaté sklo, ale pouze speciální sklo crystallin bez jakéhokoli podílu olova. Jde o speciální druh skla, jehož optické vlastnosti jsou nejméně stejné jako u olovnatého křišťálu. Kvalita skla byla zachována, ale jeho výroba je šetrnější k životnímu prostředí. Mezi designové návrháře, kteří navrhují designové řady pro Crystalite patří například Michal Froněk, Rony Plesl nebo Bára Škorpilová.crystalite bohemia
NajduZboží.cz