Crystalite sklenice na víno COLIBRI 350 ml k pískování

Kód: V011
45 Kč
Skladem

Univerzální sklenička na bílé i červené víno vyrobena českou sklárnou Crystalite Bohemia perfektní pro pískování nápisů i obrázků ;)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Univerzální sklenička na bílé i červené víno vyrobena českou sklárnou Crystalite Bohemia. Sklenička má klasický tvar polouzavřeného tulipánu, je vyrobena z bezolovnatého křišťálového skla s příměsí titanu pro vyšší pevnost a odolnost.

Sklenička vhodná pro tvorbu svatebních skleniček. Na tuto skleničku vypískujeme jakýkoliv motiv a nápis!přesně podle Vašeho přání! ;) Chcete někomu udělat radost? Darujte skleničku s pískováním na míru!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na víno
Hmotnost: 0,2 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 350 ml
Průměr: 70 mm
Výška: 224 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Společnost Crystalite Bohemia je největším producentem domácího užitkového a dárkového skla v České republice.  Za rok vyrobí 22,5 milionu kusů skleněných produktů. Z toho 15,6 milionu je nápojového skla. Zbytek je dárkové sklo, tedy vázy, dózy, mísy, talíře, svícny a podobně. Podnik vlastní dvě sklárny. Takzvanou velkou s automatickou výrobou ve Světlé nad Sázavou a „malou“ v obci Květná, kde se tvoří ručně foukané sklo. Od roku 2007 netaví olovnaté sklo, ale pouze speciální sklo crystallin bez jakéhokoli podílu olova. Jde o speciální druh skla, jehož optické vlastnosti jsou nejméně stejné jako u olovnatého křišťálu. Kvalita skla byla zachována, ale jeho výroba je šetrnější k životnímu prostředí. Mezi designové návrháře, kteří navrhují designové řady pro Crystalite patří například Michal Froněk, Rony Plesl nebo Bára Škorpilová.crystalite bohemia
NajduZboží.cz