Crystalex sklenice na limonádu BARLINE 230 ml k pískování

Kód: V014
43 Kč
Skladem

Klasická sklenička na vodu, limonádu, džus s vypískovaným textem, logem apod. vždy podle Vašich představ! ;)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup objednání naleznete v záložce JAK NAKUPOVAT.

Z této skleničky pro Vás vytvoříme jedinečnou a nezaměnitelnou skleničku na limonádu, džus apod! Vypískujeme na ní co si budete přát! Jakýkoliv text, logo, obrázek! ;)

Tato klasická sklenička na vodu, limonádu, džus apod. je vyrobena z foukaného bezolovnatého křišťálového skla firmy Crystalex. Sklenička je úplně hladká ve tvaru válce, je velmi odolná proti běžnému užívání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na limo
Hmotnost: 0,25 kg
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 230 ml
Průměr: 63 mm
Výška: 111 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Crystalex jedním z předních světových výrobců užitkového skla, s dominantním postavením ve výrobě krystalinu. Jeho brilance, transparentnost i mechanická odolnost je zákazníky vysoce ceněna. Pro výrobu skla bez příměsi sloučenin olova používá kvalitní křemenný písek. Své výrobky na světové trhy dodává pod značkou Bohemia Crystal.  Rozmanitost výrobních kapacit dokládá jak základní závod v Novém Boru, tak i menší moravská sklárna Karolinka, založená v 19. století.  Nedekorované sklo je samozřejmě vhodné pro mytí v myčkách. Veškeré použité suroviny pocházejí z místních zdrojů, výjimku tvoří některé dekorační materiály, které mají svůj původ v jiných zemích EU. Každý z výrobků, který je určen pro kontakt s potravinami, podléhá přísným předpisům o zdravotní nezávadnosti. Na světových trzích Crystalex slaví úspěch s širokou škálou dekorovaného skla. Mezi nejrozšířenější dekorační techniky patří diaryt, stříkání, pískování, malování, vysoký smalt nebo sítotisk. 

  • bohemia-crystal logo
NajduZboží.cz